GREENLAB - pracownia

naturalnego uśmiechu

Moim marzeniem jest tworzenie wyjątkowych i naturalnych uśmiechów.

Patrząc na czyjąś twarz od razu zwracam uwagę na uśmiech – kształt, ułożenie, ruch, kolor zębów, naturalność – te czynniki zawsze inspirują mnie do ulepszenia i przywrócenia mu równowagi. Zawsze chce, aby wykonane przeze mnie prace protetyczne były możliwie najbliższe naturze. Mam intuicję podpartą dużym doświadczeniem, która wskazuje mi właściwy kierunek przeprowadzania procesu odwzorowania kształtu zębów. W swojej pracy nie kieruję się gotowym schematem ponieważ, każdy człowiek jest inny i odczytując parametry danego przypadku muszę każdą pracę traktować indywidualnie.

Swoją przygodę z zawodem protetyka rozpoczęłam w 2012 roku, zaraz po studiach. Przez kilka lat uczyłam się praktyki potrzebnej w tym zawodzie pod okiem doświadczonych specjalistów w renomowanych laboratoriach protetycznych.

Wytrwałość, cierpliwość oraz dbałość o najmniejszy detal to cechy, które pozwalały mi rozwijać swoje umiejętności coraz bardziej, a z kolei pasja do mojej pracy pokierowała mnie do otworzenia własnego miejsca, jakim jest pracownia protetyczna GREENLAB.

Pamiętaj, że moja obecność przy przymiarkach nie jest konieczna, dobrze wykonane zdjęcia oraz poprawne wyciski umożliwiają szybkie i dokładne zrealizowanie zamówienia.

Do wykonania wycisku polecam masę Variotime Kulzer, która według mnie jest masą dającą najlepszą pasowność ostatecznej pracy. Stosuj tylko metalowe łyżki lub łyżki firmy Broder-Lock (np. do protez). Zadbaj o to, aby wyciski nie miały pęcherzy i przeciągnięć w miejscach objętych odbudową protetyczną.

Posiadając cenne doświadczenie, umiejętności niezbędne w pracy protetyka i najnowszej generacji sprzęt - mam możliwość wykonywania prac na najwyższym poziomie.

Współpracuję ze skanerami wewnątrzustnymi i drukowanymi modelami z implantami. Tworzę cyfrowe projekty Wax-up, które można samodzielnie drukować w swoim gabinecie. Wykonuję sesje fotograficzne pacjentom przed leczeniem oraz sesje po leczeniu.

Każda praca protetyczna wymaga naszego wspólnego zaangażowania oraz poczucia, że każdy detal jest ważny. Jeśli wyznajesz podobne wartości – to znalazłeś się w odpowiednim miejscu i skontaktuj się ze mną.

POBIERZ CENNIK


Kursy i szkolenia:

Do 2021 roku odbyłam ponad 20 kursów praktycznych, które podniosły moje kwalifikacje w zawodzie protetyka.

Dzięki nim rozwinęłam nabyte wcześniej doświadczenie i wiedzę.

Uzyskałam certyfikaty z następujących szkoleń:

SZKOLENIE

BioFunkcjonalne Planowanie Prac Protetycznych (Moduł I edycja IV)

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Funkcjonalna metoda artykulacyjna wg Körholza

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Wax up form shape function

Morfologia i anatomia zębów przednich

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Całkowita proteza biofunkcyjna - studium przypadku Technical System Prosthetics

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Rozwiązywanie problemów okluzyjnych za pomocą łuku twarzowego i artykulatora

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Opal Technique & Stratification

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Advenced ceramic course

"Biomimetic layering technique" Function within aesthetic

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Szyny relaksacyjne

Kurs praktyczny dla lekarzy dentystów i techników dentystycznych

zobacz certyfikat

SZKOLENIE

Okluzja w diagnostyce, planowaniu i leczeniu zaburzeń funkcjonalnych i estetycznych narządu żucia

zobacz certyfikat

Masz pytanie?

Odezwij się, stwórzmy razem naturalny uśmiech!